Register Log In
    About Teams Events Rankings Alumni NCWA Gear 6:12 Project
LBS Winner Result Loser Score/Time
125 Antonio Margiotta (San Francisco State) Technical Fall Hunter Nakamoto (UO) 16-1
125 David Campbell (Unattached) Pin Hayden Narruhn (UO) 3:37
125 Francisco Barrera (Southern Oregon) Decision Donnie Krissak (GHC) 9-2
125 Raul Ruiz (Eastern Oregon) Major Decision Gage Nelson (BBC) 15-3
125 Donnie Krissak (GHC) Pin Hunter Nakamoto (UO) 0:54
125 Gage Nelson (BBC) Decision Branson Magsayo (SW Oregon CC) 8-4
125 Donnie Krissak (GHC) Major Decision Hayden Narruhn (UO) 12-0
125 Andrew Smith (Clackamas) Major Decision Gage Nelson (BBC) 18-6
125 Donnie Krissak (GHC) Forfeit Joey Thompson (SW Oregon CC) 0:00
125 Thomas Lavigne (Clackamas) Pin Donnie Krissak (GHC) 2:11
133 Noah Cortez (GHC) Pin Chase Rodgers (Umpqua) 0:15
133 Brant Porter (North Idaho) Technical Fall Yahir Morales (BBC) 15-0
133 Jesus Gomez (GHC) Pin Dylan McConville (SW Oregon CC) 1:39
133 Noah Cortez (GHC) Pin Henry Dillingham (Unattached) 1:42
133 Elijah Bundro (Clackamas) Pin Jesus Gomez (GHC) 2:30
133 Isaac Lopez (Clackamas) Major Decision Noah Cortez (GHC) 18-6
133 Yahir Morales (BBC) Major Decision Dale Wells (Umpqua) 17-9
133 Lorenzo Vasquez (Southern Oregon) Technical Fall Jesus Gomez (GHC) 16-0
133 Evan Potter (Southern Oregon) Major Decision Yahir Morales (BBC) 11-2
133 Evan Potter (Southern Oregon) Major Decision Noah Cortez (GHC) 11-0
141 Aidan Lybarger (Pacific) Pin Braden McNeff (BBC) 1:05
141 Nick Peterson (Southern Oregon) Decision Dominic Martinez (BBC) 7-1
141 Randy McDonald (Simon Fraser) Decision Ryeker Andersen (BBC) 8-2
141 Joshua Fuentes Norikiy (San Francisco State) Technical Fall Austin Cleland (GHC) 18-0
141 Jordan Darby (North Idaho) Decision Ryeker Andersen (BBC) 8-5
141 Braden McNeff (BBC) Forfeit Justin Coon (Southern Oregon) 0:00
141 Dylan Mann (Unattached) Pin Austin Cleland (GHC) 4:17
141 Dominic Martinez (BBC) Decision Freddy Barajas (SW Oregon CC) 7-5
141 Cael Morrison (SW Oregon CC) Pin Braden McNeff (BBC) 1:32
141 Randy McDonald (Simon Fraser) Decision Dominic Martinez (BBC) 13-6
149 Gideon Cole (SW Oregon CC) Decision J. R. Bunn (BBC) 12-10
149 Fin Nadeau (Unattached) Major Decision Marl Martinez (BBC) 9-0
149 Devon Schaumburg (UO) Technical Fall Trey Rego (GHC) 16-1
149 Victor Jacinto (Clackamas) Major Decision Elijah Gandert (GHC) 18-5
149 JJ Talavera (Southern Oregon) Pin Fernando Soto-Cruz (UO) 1:10
149 Enrique Jaime (Umpqua) Decision Devon Schaumburg (UO) 9-4
149 J. R. Bunn (BBC) Pin Samuel Balderston (Umpqua) 6:35
149 Soren Sabatke (North Idaho) Pin Trey Rego (GHC) 4:21
149 J. R. Bunn (BBC) Forfeit Devon Schaumburg (UO) 0:00
149 Tyler Burton (North Idaho) Decision Marl Martinez (BBC) 8-7
149 Elijah Gandert (GHC) Pin Fernando Soto-Cruz (UO) 1:29
149 Ryan Hicks (Simon Fraser) Decision J. R. Bunn (BBC) 13-7
149 Elijah Gandert (GHC) Pin Gideon Cole (SW Oregon CC) 6:09
149 Fin Nadeau (Unattached) Decision Elijah Gandert (GHC) 18-12
157 Cole Meredith (Clackamas) Pin Colton Duncan (GHC) 4:35
157 Alex Ramirez (Clackamas) Pin Ethan Contreras (UO) 0:27
157 Jacob Mask (Clackamas) Decision Ethan Contreras (UO) 4-2
157 Hunter Meinzen (Beaver Dam RTC) Technical Fall Colton Duncan (GHC) 16-0
174 Taten Ringel (BBC) Pin Jaycen Crisostomo (SW Oregon CC) 4:15
174 Noah Talavera (Southern Oregon) Major Decision Taten Ringel (BBC) 14-6
174 German Munoz (Unattached) Decision Taten Ringel (BBC) 14-11
184 Romeo Manue (Clackamas) Pin Kyrin Bretz (GHC) 0:51
184 Andrew Balukas (Clackamas) Pin Kyrin Bretz (GHC) 0:51
197 Jay Smith (Eastern Oregon) Pin J. T. Earle (UO) 2:52
197 Gendensure Tsendjav (North Idaho) Pin Jaden Hoseney (GHC) 2:00
197 Shai Murray (Unattached) Pin Aidyn Cohen-Tjaden (GHC) 2:49
197 Ramtin Yazdani (Clackamas) Pin Dalton Swayze (GHC) 5:32
197 Karn Gill (Simon Fraser) Major Decision Calvin Syverson (BBC) 11-3
197 J. T. Earle (UO) Pin Calvin Syverson (BBC) 0:55
197 Antonio Garcia (Southern Oregon) Decision Jaden Hoseney (GHC) 8-2
197 Isaac Butler (Unattached) Pin Aidyn Cohen-Tjaden (GHC) 0:42
197 Mikey Rhea (North Idaho) Technical Fall J. T. Earle (UO) 19-4
197 Dalton Swayze (GHC) Forfeit Suter/Hise (FF) 0:00
197 Mike Toranzo (Beaver Dam RTC) Decision Dalton Swayze (GHC) 6-3
285 Cohle Feliciano (North Idaho) Pin Lucus Ashley (GHC) 4:00
285 Raphael Masella (Simon Fraser) Pin Shealyn Millay (UO) 0:22
285 Teniela Feliciano-Takaf (Simon Fraser) Pin William Christman (GHC) 2:48
285 Jayden Dobson (SW Oregon CC) Pin Baker Kunzat (UO) 1:42
285 Lucus Ashley (GHC) Decision Justin Wilson (Eastern Oregon) 8-4
285 Baker Kunzat (UO) Forfeit Cobie Daly (Unattached) 0:00
285 Brian Jenkins (Southern Oregon) Pin Lucus Ashley (GHC) 2:16
285 Juan Perez (Umpqua) Pin Shealyn Millay (UO) 3:00
285 Connor O'Bryan (Umpqua) Pin William Christman (GHC) 0:37
285 Hunter Atagi (Pacific) Pin Baker Kunzat (UO) 1:57