Mike Clock Open

  Matches

LBS Winner Result Loser Score/Time
125 Henry Cox (Southern Oregon) Pin Zakery Holzapfel (GHC) 0:48
125 Dorian Sapien (Clackamas CC) Pin Christian Hill (GHC) 4:45
125 Donavan Salter (SW Oregon CC) Pin Robert Borders (WWU) 2:32
125 Anthony Clemente (SW Oregon CC) Pin Zakery Holzapfel (GHC) 1:45
125 Christian Hill (GHC) Default Oscar Bulaqui (Simon Fraser) 0:00
125 Ryder McKee (SW Oregon CC) Pin Robert Borders (WWU) 0:53
125 Jordan Kannys (Clackamas CC) Technical Fall Christian Hill (GHC) 18-0
133 Casey Coulter (Southern Oregon) Technical Fall Israel Elwell (GHC) 15-0
133 Nathan Johnson (Clackamas CC) Decision Nathan Swanson-Dinsmore (WWU) 8-6
133 Casey Coulter (Southern Oregon) Technical Fall Cameron Bennett (WSU) 16-1
133 Blake McNall (Clackamas CC) Pin Cameron Bennett (WSU) 6:16
133 Omeed Chamanzard (Eastern Oregon) Major Decision Aaron Blanchard (GHC) 16-8
133 Kaleb Raber (Warner Pacific) Pin Aaron Blanchard (GHC) 1:42
133 Matt Peterson (Southern Oregon) Decision Nathan Swanson-Dinsmore (WWU) 16-10
133 Thunder Morales (North Idaho) Pin Israel Elwell (GHC) 1:10
141 Devin Poppen (Southern Oregon) Pin Tony Lucas (PORT) 0:16
141 Marc Magano (Douglas College) Technical Fall Irving Asencio (WWU) 15-0
141 Baylen Cooper (Warner Pacific) Technical Fall Adonis Jr Basto (CWU) 15-0
141 No Contest Decision Braxton Sue (Eastern Oregon) 11-7
141 Calvin Call (Warner Pacific) Pin Caleb Ragsdale (GHC) ——
141 Kurt Mode (Clackamas CC) Major Decision Kurt Mode (Clackamas CC) Won by FF 11-0
141 Andrew Ramirez (Highline CC) Major Decision Logan Sundheim (GHC) 18-5
141 Tony Lucas (PORT) Pin Irving Asencio (WWU) 1:54
141 Josiah Guerra (Eastern Oregon) Major Decision Caleb Ragsdale (GHC) 14-4
141 Tony Lucas (PORT) Decision Marcus Martin (SW Oregon CC) 11-10
141 Calvin Call (Warner Pacific) Major Decision Adonis Jr Basto (CWU) 17-5
141 No Contest Pin Carlos Quinones (North Idaho) 1:35
141 Marc Magano (Douglas College) Decision Logan Sundheim (GHC) 10-3
141 Brendon Vladic (Eastern Oregon) Pin Tony Lucas (PORT) 1:47
141 Baylen Cooper (Warner Pacific) Major Decision Baylen Cooper (Warner Pacific) Won by FF 22-10
149 Tyler Cowger (Southern Oregon) Decision Brenten Goodwater (GHC) 2-0
149 Dion Jones (GHC) Decision Peter Vang (Warner Pacific) 7-5
149 Joshua Wheaton (Warner Pacific) Pin Joshua Wheaton (Warner Pacific) Won by FF 1:50
149 Jared Neiss (Eastern Oregon) Technical Fall Jared Neiss (Eastern Oregon) Won by FF 18-3
149 Josue Martinez (WWU) Decision Corey Mason (Pacific) 9-7
149 Avery Meyer (Simon Fraser) Technical Fall Dion Jones (GHC) 19-4
149 Christopher Garcia (Clackamas CC) Pin Josue Martinez (WWU) 2:25
149 Brenten Goodwater (GHC) Pin Pavin Blas (Warner Pacific) 1:18
149 No Contest Pin No Contest 4:11
149 Josue Martinez (WWU) Pin Brenten Goodwater (GHC) 3:19
149 Dion Jones (GHC) Decision Dion Jones Won by FF 12-10
149 Kenji Yamashita (Simon Fraser) Pin Dion Jones (GHC) 2:09
157 Brayden Akeo (SW Oregon CC) Decision Bryce Serna (GHC) 10-5
157 Jerdon Helgeson (WSU) Pin Freddie Rosiles (Warner Pacific) 1:33
157 Wyatt Patten (Oregon State) Technical Fall Wyatt Patten (Oregon State) Won by FF 15-0
157 Josh Pine (GHC) Pin Nick Reyes (Simon Fraser) 2:18
157 Ryan Middleton (Eastern Oregon) Major Decision Chaplyn Mack (GHC) 18-5
157 Solomon Sok (WWU) Decision Isaiah Barnett (GHC) 11-4
157 Brayden Akeo (SW Oregon CC) Technical Fall Joseph Wurtz (CWU) 16-0
157 John Leal (Clackamas CC) Decision Jerdon Helgeson (WSU) 7-5
157 Tristin Molinari (SW Oregon CC) Pin Josh Pine (GHC) 4:04
157 Cole Hornbrook (SW Oregon CC) Pin Solomon Sok (WWU) 1:17
157 Shane Jaime (Unattached) Major Decision Shane Jaime (Unattached) Won by FF 19-6
157 Chaplyn Mack (GHC) Decision Zach Culter (Pacific) 7-5
157 Eric Bauer (Simon Fraser) Major Decision Isaiah Barnett (GHC) 12-1
157 Bryce Serna (GHC) Pin Solomon Sok (WWU) 1:40
157 Tanner Spray (Simon Fraser) Decision Josh Pine (GHC) 9-8
157 Jerdon Helgeson (WSU) Decision Chaplyn Mack (GHC) 8-2
157 Eric Bauer (Simon Fraser) Decision Joseph Wurtz (CWU) 5-4
157 Ryan Middleton (Eastern Oregon) Pin Bryce Serna (GHC) 6:29
157 Jerdon Helgeson (WSU) Pin Eric Bauer (Simon Fraser) 1:11
157 Jerdon Helgeson (WSU) Default Tristin Molinari (SW Oregon CC) 0:00
157 Cole Hornbrook (SW Oregon CC) Pin Jerdon Helgeson (WSU) 1:32
165 Austin Howard (SW Oregon CC) Pin Austin Howard (SW Oregon CC) Won by FF 1:28
165 Wyatt Butler (North Idaho) Decision Andres Smiley (GHC) 8-7
165 Trevor Weltzin (Simon Fraser) Decision Queong Smith (GHC) 5-3
165 Riley Jaramillo (Oregon) Pin Dylan Stout (PORT) 1:28
165 Tim Harmen (Clackamas CC) Technical Fall Braiden Klimp (GHC) 18-1
165 Jonathan Moskowitz (Warner Pacific) Decision Andres Smiley (GHC) 9-3
165 Braiden Klimp (GHC) Decision Michael Feltman (Warner Pacific) 5-4
165 Queong Smith (GHC) Pin Dylan Stout (PORT) 0:52
165 Jesse Johnson (Warner Pacific) Technical Fall Jesse Johnson (Warner Pacific) Won by FF 16-0
165 Wyatt Butler (North Idaho) Pin Braiden Klimp (GHC) 3:40
165 Austin Howard (SW Oregon CC) Pin Queong Smith (GHC) 1:17
174 Reid Watkins (Simon Fraser) Decision James Jones (GHC) 10-4
174 Osvaldo Gonzales (GHC) Pin Jason Nicholson (WSU) 1:29
174 Adrian Lyons-Lopez (SW Oregon CC) Technical Fall Adrian Lyons-Lopez (SW Oregon CC) Won by FF 17-2
174 Logan Neilson (Simon Fraser) Pin Osvaldo Gonzales (GHC) 2:10
174 James Jones (GHC) Decision Cole Shramsted (Unattached) 10-4
174 Jason Nicholson (WSU) Default Tyler Howe (Pacific) 0:00
174 Bob Coleman (Oregon State) Decision James Jones (GHC) 8-6
174 Dillon Ford Unattached) Pin Osvaldo Gonzales (GHC) 4:34
174 Jason Nicholson (WSU) Default Jacob Zocco (Highline CC) 0:00
174 Weston Dobler (Oregon State) Pin Weston Dobler (Oregon State) Won by FF 4:44
174 Weston Dobler (Oregon State) Decision Jason Nicholson (WSU) 10-4
184 Josh Kim (Simon Fraser) Technical Fall Victor McIntosh (CWU) 17-2
184 Tucker Hanson (WSU) Technical Fall Francisco Saldana (Eastern Oregon) 15-0
184 Tucker Hanson (WSU) Pin Adam Rateb (Oregon State) 1:40
184 Andrew Orr (Southern Oregon) Pin Logan Blitstein (CWU) 0:24
184 Andrew Orr (Southern Oregon) Pin Tucker Hanson (WSU) 2:51
184 Victor McIntosh (CWU) Pin Logan Blitstein (CWU) 1:41
184 Adam Rateb (Oregon State) Decision Victor McIntosh (CWU) 9-8
184 Miguel Simon (Warner Pacific) Decision Tucker Hanson (WSU) 13-6
197 Denzell Morrow (GHC) Major Decision Kegan Watters (Clackamas CC) 9-1
197 Gabe Mason (Pacific) Pin Gabe Mason (Pacific) Won by FF 5:29
197 Denzell Morrow (GHC) Pin Ajay Gill (Douglas College) 6:06
197 Gary Aube (GHC) Decision Gabe Mason (Pacific) 11-4
197 Tanner Fischer (Southern Oregon) Technical Fall Denzell Morrow (GHC) 15-0
197 Ciaran Ball (Simon Fraser) Technical Fall Gary Aube (GHC) 19-2
197 No Contest Forfeit Ajay Gill (Douglas College) 0:00
197 Jeremy Merryweather (North Idaho) Technical Fall Jeremy Merryweather (North Idaho) Won by FF 17-1
197 Denzell Morrow (GHC) Pin Joe Dickinson (Warner Pacific) 2:36
197 Zach Wardle (Eastern Oregon) Technical Fall Gary Aube (GHC) 18-0
197 Wyatt Westfall (SW Oregon CC) Decision Denzell Morrow (GHC) 3-1
285 Sean Molle (Simon Fraser) Pin Xavier Henderson (WSU) 1:56
285 Miguel Morales (Highline CC) Pin Dyel Eason (GHC) 1:34
285 Eric Fan (Eastern Oregon) Pin Joe Leal (GHC) 3:45
285 Sean Molle (Simon Fraser) Decision Mason McKenzie (GHC) 5-2
285 James Millea (Oregon State) Decision Max Lane (GHC) 1-0
285 Dallas Goodpaster (North Idaho) Decision Tyler Burris (GHC) 7-2
285 Alejandro Sandoval (Southern Oregon) Decision Xavier Henderson (WSU) 4-2
285 Tyler Burris (GHC) Decision Dyel Eason (GHC) 3-2
285 Joe Leal (GHC) Decision Max Lane (GHC) 9-4
285 Timothy Smith (SW Oregon CC) Decision Tyler Burris (GHC) 4-1
285 Cooper Thomas (North Idaho) Pin Joe Leal (GHC) 1:32
101 Jadzia Martin (SW Oregon CC) Technical Fall Lisa Nguyen (WWUW) 17-6
101 Lisa Nguyen (WWUW) Pin Aileen Cruz (GHC) 1:33
101 Lisa Nguyen (WWUW) Technical Fall Cassidy Freeman (Eastern Oregon) 10-0