Register Log In
    About Teams Events Rankings Alumni NCWA Gear 6:12 Project
125 Placers
141 Placers
149 Placers
157 Placers
165 Placers
174 Placers
184 Placers
197 Placers
LBS Winner Result Loser Score/Time
125 Marcello Milani (Unattached) Decision Joseph Davis (AKR) 3-1 SV1
125 Joseph Davis (AKR) Forfeit Nicholas Barber (Ashland) 0:00
125 Jacob Johnson (Lake Erie) Pin Joseph Davis (AKR) 1:56
133 Michael Dolan (West Virginia) Technical Fall Cody Castelline (GVSU) 17-0
133 Tyler Masters (Ashland) Decision Cody Castelline (GVSU) 3-1
141 Kaden Blair (TOL) Major Decision Anthony Satagata (John Carroll) 13-2
141 Ryan Matthews (AKR) Pin Robbie Cleary (John Carroll) 2:10
141 Kaden Blair (TOL) Decision Caleb Adamowicz (Gannon) 2-1
141 Parker Loera (Gannon) Decision Ryan Matthews (AKR) 5-1
141 Parker Loera (Gannon) Decision Kaden Blair (TOL) 3-1 SV1
141 Ryan Matthews (AKR) Pin Zach Smith (Ohio Wesleyan) 1:34
141 Ryan Matthews (AKR) Forfeit Caleb Adamowicz (Gannon) 0:00
141 Kaden Blair (TOL) Decision Reese Vollmer (Gannon) 3-2
141 Ryan Matthews (AKR) Decision Anthony Corigliano (Gannon) 8-5
141 Kaden Blair (TOL) Decision Ryan Matthews (AKR) 4-1
149 Andrew Halko (AKR) Major Decision Noah Messman (Notre Dame College) 8-0
149 Ryan Forrest (John Carroll) Major Decision Gustavo De Lima (GVSU) 13-2
149 Matthew Kaufman (Notre Dame College) Major Decision Caden Reamer (SRU) 12-0
149 Andrew Halko (AKR) Decision Justin Ritchie (Baldwin Wallace) 8-2
149 George Johnson (West Virginia) Pin Caden Reamer (SRU) 4:42
149 Gustavo De Lima (GVSU) Decision George Johnson (West Virginia) 3-2
149 Justin Ritchie (Baldwin Wallace) Decision Gustavo De Lima (GVSU) 3-0
149 Matthew Kaufman (Notre Dame College) Pin Andrew Halko (AKR) 2:55
157 Nick Coreno (Gannon) Decision Zachery Snyder (TOL) 8-1
157 Zachery Snyder (TOL) Decision Haniel Suris (Notre Dame College) 15-14
157 Douglas Terry (Cleveland State) Pin Zachery Snyder (TOL) 1:46
157 Melvin Patterson (Notre Dame College) Major Decision Dylan Mullen (SRU) 19-5
157 Trysten Zahoransky (John Carroll) Pin Dylan Mullen (SRU) 4:11
165 Parker Moore (Notre Dame College) Decision Yury Pozdneev (OSU) 7-4
165 Tyler Barry (Ashland) Decision Yury Pozdneev (OSU) 2-1
174 Stefan Farian (John Carroll) Decision Benjamin Blickle (OSU) 3-2
174 Jack Codispot (SRU) Pin Ethan Aguiniga (Notre Dame College) 4:46
174 Jack Codispot (SRU) Pin Devin Oligee (Notre Dame College) 1:47
174 Benjamin Blickle (OSU) Decision Desmon Perry (Ohio Wesleyan) 11-6
174 Ethan Aguiniga (Notre Dame College) Technical Fall Benjamin Blickle (OSU) 21-5
174 Stefan Farian (John Carroll) Pin Jack Codispot (SRU) 4:07
184 Seth Konynenbelt (GVSU) Decision Spencer Steiner (Central Michigan) 6-0
184 Seth Konynenbelt (GVSU) Decision Ashton Breen (Kent State) 6-5
184 Logan Hall (Notre Dame College) Pin Seth Konynenbelt (GVSU) 4:05
184 Graham Carson (OSU) Major Decision Luke McKeon (John Carroll) 9-1
184 Graham Carson (OSU) Decision Jack Cain (Baldwin Wallace) 9-2
184 Graham Carson (OSU) Default Cole Hivnor (Pittsburgh) 3:53
197 Cameron Wood (Central Michigan) Default Joseph Posledni (GVSU)
197 Gino Sita (Alderson Broaddus) Technical Fall Matthew Abraham (TOL) 23-8
197 Wennds Myrtil (Notre Dame College) Forfeit Joseph Posledni (GVSU) 0:00
197 Kaine Morris (Ashland) Decision Matthew Abraham (TOL) 7-3
197 Derek Yingling (SRU) Decision Trent Tidball (Gannon) 7-2
197 Derek Yingling (SRU) Forfeit Thomas Blackwell (John Carroll) 0:00
197 Dwayne Johnson (Alderson Broaddus) Decision Derek Yingling (SRU) 8-2
285 Wyatt Bailey (Ashland) Pin Alex Berkes (OSU) 1:29
285 Brayden Butzin (Ashland) Technical Fall Alex Berkes (OSU) 16-0